Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)
PRZY SPORTOWEJ BEZ BRAMEK

Bezbramkowo zakończyło się spotkanie pomiędzy CRS Pogoń Barlinek a Arkonią Szczecin. Mecz odbył się 01 czerwca na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego. Zarówno gospodarze jak i goście nie wykorzystali wielu szans na strzelenie bramek.

 

REKLAMA

 

Pierwsza połowa meczu przebiegła pod znakiem deszczu, jednak drugie 45 minut to gra w pięknym słońcu. Widowisko obejrzało znaczniej mnie osób niż zawsze. Powodem mógł być mecz reprezentacji Polski, która w tym samym czasie grała z Walią, bądź też pogoda, z powodu której zarząd CRS podjął decyzję o zwrocie pieniędzy wszystkim, którzy zakupili bilety. Wstęp na środowy mecz był więc darmowy.

Kolejne spotkanie w Barlinku, to mecz z Osadnikiem Myślibórz. Odbędzie się on 11 czerwca o godz. 17.00. Już dziś zapraszamy Państwa na to spotkanie.

 

M.Przybylska

 

   

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.