niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
OSTATNI CZWARTEK LEKKOATLETYCZNY

02 czerwca na Stadionie Miejskim, odbył się Finał Barlineckich Czwartków Lekkoatletycznych 2022. Rywalizacja tradycyjnie, odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe.

 

REKLAMA

 

W zawodach odbyły się następujące konkurencje: dziewczęta - biegi na dystansach 60 m., 300 m., 600 m., skok w dal, rzut pił. pal; chłopcy - biegi na dystansach 60 m., 300 m., 1000 m., skok w dal, rzut pił. pal. Młodzież mogła wziąć udział w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Pamiątkowe medale, które otrzymali uczestnicy zawodów, zostały ufundowane przez Dekodrew Katarzyna Buczek. Dyplomy, zasponsorował Piotr Stanisławski. Organizatorem zmagań, byli nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 4 w Barlinku oraz grupa biegowa BBL Barlinek.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.