niedziela 4 grudnia 2022r.   imieniny: Barbara, Biernat, Piotr

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (7)
CO WYRZUCAMY DO JEZIORA BARLINECKIEGO?

Opony, beczki, kosze na śmieci, sprzęt AGD, butelki, puszki, zabawki, garnki, talerze… Takie cuda, i nie tylko takie, skrywa brzeg przy promenadzie Jeziora Barlineckiego. Część z tych „skarbów” udało się wyciągnąć, jednak jest to tylko niewielka namiastka tego, co tam się znajduje.

 

REKLAMA

05 czerwca Szkoła Nurkowania Blue Deep Barlinek, zaprosiła do współpracy blisko trzydziestu nurków z całej Polski, by wspólnie z nimi, posprzątać brzeg Jeziora Barlineckiego. Cała akcja miała miejsce w obrębie promenady. Jaki był efekt tej pracy? Mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Dodajmy, że za to sprzątanie, żaden nurek nie wziął pieniędzy, pomagali w tym druhowie z OSP Barlinek, OSP Lutówko i OSP Karsko, a posprzątaniem tego, co wyciągnięto na brzeg, zajmie się PGK sp. z o.o. 

 

M.Przybylska

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.