BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 7 lutego 2023r.   imieniny: Romuald, Ryszard, Sulisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Drogerie JAWA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
TANECZNE WEEKENDY FEELING DANCE GROUP

W ubiegły weekend, grupa Feeling Plus, pokonała ponad 500 km, by wziąć udział w Ogólnopolskim Festiwal Tańca w Jastrzębiu Zdroju. Mimo dalekiej podróży, zatańczyli zjawiskowo. Pokonując 13 innych formacji zdobili Grand Prix turnieju w swojej kategorii wiekowej. Radość była ogromna tym bardziej, że to drugie ich zwycięstwo w tym sezonie.

 

REKLAMA

 

Młodsze grupy zespołu, w ten weekend reprezentowały nas na Turnieju „Let’s Dance" w Obornikach Wielkopolskich i również pokazały na co stać tancerzy z Barlinka. Wystartowaliśmy w kategorii Inne Formy Tańca. Tak przedstawiają się wyniki:

  • 1 miejsce Feeling Hit - kat. maluszki
  • 2 miejsce Feeling Kids - kat. dzieci
  • 2 miejsce Feeling Artłan - kat. dorośli
  • 4 miejsce Feeling Wow - kat. juniorzy

Pierwszy raz w kategorii PAI zatańczyły i godnie nas reprezentowały nasze solistki, które zajęły:

  • Daria Suterska - 1 miejsce
  • Ola Pihan-  3 miejsce

Gratulujemy serdecznie wszystkim tancerzom pięknych prezentacji, a trenerom dziękujemy za wysiłek włożony w ich przygotowanie. Był to ostatni turniej w tym sezonie. A tymczasem my szykujemy się do naszego Feelingowego Święta. OBY DO GALI!

 

FDG – nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.