sobota 13 sierpnia 2022r.   imieniny: Diana, Gertruda, Helena

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
DZIEŃ DZIECKA W MOCZYDLE

W sobotę 4 czerwca o godzinie 16.30 dzieci wraz z rodzicami świętowały Dzień Dziecka na placu zabaw w sołectwie Moczydło. Pogoda dopisała. Były zabawy z chustą animacyjną, wyścigi w workach, loteria fantowa, pokaz baniek mydlanych i malowanie twarzy.

 

REKLAMA

 

Można było też pograć w plenerową grą planszową, badmintona i piłkę na terenie ogrodzonym w czynie społecznym przez mieszkańców Moczydła. Przygotowano słodki poczęstunek - między innymi przysmak najmłodszych - watę cukrową. Całość wydarzenia uświetnił występ iluzjonisty - dzieci chętnie brały udział w pokazie magicznych sztuczek. Po tak intensywnym popołudniu wszyscy uczestnicy wracali do domu z uśmiechami na twarzach!

 

Aktywne Moczydło - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.