Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.67 (3)
HISTORIA MOTORYZACJI W BARLINKU

10 czerwca na Rynku Miejskim, mieszkańcy Barlinka oraz turyści, mieli niebywałą okazję podziwiania zabytkowych samochodów. Nasze miasto odwiedzili uczestnicy Classica Mierzęcin. Właśnie dziś, rozpoczęła się V edycja Zlotu Samochodów Zabytkowych.

 

REKLAMA

 

Tradycją zlotu, jest parada kilkudziesięciu zabytkowych klasyków, które wyruszają, by ich właściciele mogli poznać uroki okolic Mierzęcina. W tym roku padło na Barlinek. Tą niespotykaną na co dzień kolumnę aut, na całej trasie pilotowała Policja. W czasie gdy te piękne samochody można było oglądać na Rynku Miejskim, ich kierowcy zwiedzali miasto z przewodnikiem z Centrum Informacji Turystycznej oraz odwiedzili Muzeum Regionalne.

Jeśli ktoś z Państwa ma ochotę na spotkanie z historią motoryzacji, w dniach 11-12 czerwca w pałacu Mierzęcinie są dni otwarte dla zwiedzających.

 

Jacek Słomka

 

 

Opublikowany przez Barlinek24.pl Piątek, 10 czerwca 2022

 

Komentarze

+5

Guest

Piękna sprawa.... ale i smutek bo motoryzacja umiera
Dziś tylko to najlepiej wszystko w plastik fantastik full electronic, na parkingu 90% przy cofaniu tylko patrzy w ten ***** ekran... a lusterko tylko służy do sprawdzenia czy usta są nadal czerwone... postęp idzie tylko w kwestii rąbania klienta na serwisy i tandete by za 5 lat to wymienic i dalej doić

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.