Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
I FESTYN DZIEDZICKI

11 czerwca w Dziedzicach, odbył się „I Festyn Dziedzicki”, który przyciągnął nie tylko mieszkańców sołectwa, ale również okolicznych miejscowości. Zabawa, odbyła się na placu przed byłą szkołą podstawową. Tam czekały nie lada atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

 

REKLAMA

 

Ogromną frajdę najmłodszym, sprawiły dmuchane zamki oraz strażacy z OSP Dziedzice i OSP Rychnów. Było dużo słodyczy, kiełbaski z grilla, swojskie wyroby z dzika, a wszystko całkowicie za darmo. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, prezentacji barlineckiej grupy „W kręgu sztuki” i stoiska z miodami. Ponadto, każdy kto ma psa lub kota, mógł wyjść z imprezy z paczką gadżetów i smaczków dla swojego pupila.

Za naszym pośrednictwem, sołtys Dziedzic Emanuel Wysoczański wraz z radą sołecką, dziękują za pomoc w organizacji „I Festynu Dziedzickiego” - Krystynie Nadolskiej, Agnieszce i Dariuszowi Kowalskim, Arlecie i Zbigniewowi Kosman, Agnieszce i Sławomirowi Soćko, Danucie Olszewskiej, Bernardzie Lewandowskiej, Lilii i Janowi Dudojć, Dianie i Michałowi Kowalewskim, Barbarze i Andrzejowi Romanowskim, Teresie Krawiec, Ireneuszowi Jung, Dariuszowi Kądziołce, Kołu Łowieckiemu „Sokół” ze Szczecina, Centrum Drewna SEWD, Hurtowni Budowlana Macon, GS Barlinek, Społem Myślibórz i Społem Barlinek.

 

M.Przybylska

 

  

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.