niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.8571428571429 1 1 1 1 1 Ocena 3.86 (7)
ISKRA POKONUJE POMORZANINA

W niedzielę 12 czerwca, na boisku w Lutówku, tamtejsza Iskra podejmowała zespół Pomorzanin Zamęcin. Pierwsze minuty spotkania przebiegły w strugach deszczu, jednak to nie przeszkodziło Iskrze w dzisiejszym zwycięstwie.

 

REKLAMA

 

Iskra Lutówko – Pomorzanin Zamęcin 5:1. Bramki dla Iskry zdobyli Piotr Baryło (2), Adrian Dwojewski (1), Mateusz Gucia (1) oraz Krzysztof Karwecki (1). Był to ostatni mecz sezonu, który podopieczni Damiana Miczke zagrali na swoim obiekcie. Pozostał jeszcze jeden. Ten rozegrają na wyjeździe już 19 czerwca ze Świtem Barnimie.

 

M.Przybylska

 

  

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.