Dealz Barlinek

 

Dealz Barlinek


 sobota 25 czerwca 2022r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
0 1 1 1 1 1
KONIEC ROKU SZKOLNEGO W PRACOWNI CERAMICZNEJ

15 czerwca w Pracowni Ceramiki Unikatowej, znajdującej się w Barlineckim Ośrodku Kultury, odbyło się uroczyste podsumowanie dwuletniej działalności zajęć ceramicznych. Dlaczego dwuletniej? Ponieważ czas pandemii był okresem, w którym zajęcia odbywały się nieregularnie.

 

REKLAMA

 

Choć był to okres trudny dla wszystkich placówek, to chętnych aby nauczyć się trudnej sztuki tworzenia w glinie ciągle przybywało (co nas niezmiernie cieszy). Zmniejszyliśmy ilość uczestników w grupie ze względu na odległość stanowisk pracy, ale powstało aż 6 grup, w których pracowało średnio po 14 dzieci. Na uroczystość zakończenia przybył Burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński, który wręczał dzieciom upominki w postaci albumów z fotografią przyrody barlineckiej puszczy.

Podczas uroczystości został zaprezentowany projekt mozaiki ceramicznej, która zawiśnie na Rondzie Bankowym w przyszłym roku. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie na zajęcia w naszej pracowni już po wakacjach, czyli od września.

 

Teresa Bartkiewicz i Anna Mioduszewska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.