niedziela 28 maja 2023r.   imieniny: Augustyn, Wiktor, Wiktoriusz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (2)
KREATYWNE JUŻ NA WAKACJACH

Spotykali się w każdy wtorek w pracowni Barlineckiego Ośrodka Kultury. Tam, pod okiem instruktor Anny Adamiok, wykonywali m.in. torby z t-shirtów, laurki na Dzień Mamy i Taty, świąteczne dekoracje, pisanki decoupage, kolorowe girlandy czy też wełniane ptaszki.

 

REKLAMA

 

Wspólnie przygotowywali też „Niezapominajkowy pokaz mody”, w którym nie tylko własnoręcznie wykonali stroje, ale wcielili się w role modelek i modeli. Dziś 21 czerwca, w Galerii im. Romany Kaszczyc, odbyło się podsumowanie i zakończenie roku zajęć kreatywnych. Anna Adamiok przedstawiła miejsce, w którym odbyła się uroczystość, podziękowała dzieciom za ich całoroczną pracę, życzyła im udanych i bezpiecznych wakacji oraz wręczyła dyplomy i drobne niespodzianki. Dyplomy odebrali - Marcel Kik, Basia Celnik, Agata Wais. Stasiu Bibro, Zosia Waszczyk, Hania Grudzińska, Hania Lewandowska, Małgosia Pieńkowska. Hania Lasota, Tosia Gulczynska, Marysia Błaszczyk, Nina Słomka. Zajęcia kreatywne wznowią oczywiście swoją działalność tuż po wakacjach. Odbywać się będą tradycyjnie w pracowni Barlineckiego Ośrodka Kultury.

Wróćmy jednak na chwilę do samej Galerii im. Romany Kaszczyc, znajdującej się w Europejskim Centrum Spotkań. Jak udało nam się dowiedzieć, już po wakacjach to miejsce odżyje, bowiem planowane tam są cykliczne wystawy, a Muzeum Regionalne, chce prowadzić tam lekcje muzealne, poświęcone legendom napisanym przez „Barlinecką Romę”.

 

M.Przybylska

 

 

Foto: Jacek Słomka

Komentarze

+1

Guest

Super, że instytucja kultury dba o rozwój tych cudownych dzieci i byłoby pięknie gdyby miasto zadbało o ich zdrowie. Dzisiaj kolejny dzień Hacon truje na na Górnym Tarasie. Smród nie do opisania. Każdego dnia śmierdzi w nocy, rano i gdy bawią się one na placu zabaw. Gdzie prawa dziecka i człowieka???
Tylko biznes, człowiek się nie liczy!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.