Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
2.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 2.71 (7)
ADMINISTRATOR UDAJE, ŻE NIE WIDZI?

Na LIV sesji Rady Miejskiej, która odbyła się blisko miesiąc temu w Barlineckim Ośrodku Kultury, podniesiono temat cmentarza w Jaromierkach. Chodziło konkretnie o granitowe płytki, które odpadają z kolumbarium.

 

REKLAMA

Zaskakujący jest fakt, że taka sytuacja ma miejsce już prawie rok, o czym mówił składając wniosek o naprawę i uzupełnienie brakujących płytek, radny Cezary Krzyżanowski. Terminy naprawy były przekładane, koszty aktualizowane, a w chwili obecnej prowadzone jest rozeznanie cenowe, które ma wyłonić wykonawcę tego zadania.

 

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całością otrzymanej odpowiedzi, którą otrzymał radny na złożony przez siebie wniosek w dniu 26 maja.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+5

Guest

na kwiatki i ich sadzenie w mieście kasa jest a na naprawy na cmentarzu to już nie? rozeznanie cenowe: wykonać telefony do 3 różnych firm i w 15 minut sprawa załatwiona!
+6

Guest

Zakupili krzesełka dla odwiedzających groby bliskich, na klejenie płytek zabrakło pieniędzy.


tak tak, śmiech na sali z tymi krzesełkami , bo ławeczek nie można postawić gdyż plan zagospodarowanie cmentarza "rzekomo " nie pozwala , z tym że patrząc na działanie zarządcy jakoś jemu udaje się zmienić ten plan ale na innych sektorach.....
+9

Guest

Cytuję Guest:
Czy my do takich błahych spraw wybieramy naszych radnych?
Komu w domu nie odpadła nigdy płytka?
Naprawić uzupełnić i po te macie a nie nasu Posłowie szukają afery.Skoro zgłoszenia mieszkańców nie przynoszą efektu to niestety trzeba angażować radnych- tak władze Barlinka traktują swoich mieszkańców....
+1

Guest

Czy my do takich błahych spraw wybieramy naszych radnych?
Komu w domu nie odpadła nigdy płytka?
Naprawić uzupełnić i po te macie a nie nasu Posłowie szukają afery.
+13

Guest

Pan *** będzie najlepszym administratorem. Z plaży już wszystkich wygonił, to samo zrobi na cmentarzu i nikt nie będzie narzekał. To mój faworyt.
+9

Guest

Cytuję Guest:
dla zarządzających cmentarz na Jaromierkach jest problematyczny pod każdym względem, czy to utrzymaniu porządku, odśnieżaniu w okresie zimowym, a także utrzymaniu udogodnień dla osób przychodzących na groby bliskich a w szczególności w komunikacji miedzyludzkiej ze społeczeństwem Barlinka ...


Odśnieżanie cmentarza...troche śmieszne,nigdy takiego nie było,nawet na gorzowskiej.Ale komunikacja miejska powinna być
+11

mówi jak jest

Gwarancja wykonawcy już minęła i "burmiszcz" ma problem, choć nie ma zamiaru go rozwiązać jak widać.
Ale najważniejsze, że oferta wykonania na budowę była najtańsza

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież