Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 środa 17 lipca 2024r.   imieniny: Aleksander, Andrzej, Bogdan

Reklama

A A A
2.1428571428571 1 1 1 1 1 Ocena 2.14 (14)
MIG NA ROZPOCZĘCIE DNI BARLINKA 2022

Po dwóch latach nieobecności, nareszcie powróciły Barlineckie Świętojanki, czyli Dni Barlinka. W tym roku, miasto świętuje aż trzy dni. W piątek 24 czerwca, odbyła się inauguracja obchodów. Impreza odbyła się, można już powiedzieć, że tradycyjnie, przy ul. Jeziornej.

 

REKLAMA

 

Tam, na placu przy byłym Ekonomiku, na wszystkich czekały animacje, stoiska gastronomiczne i rzemieślnicze, wesołe miasteczko, dmuchane zamki oraz występy artystyczne. Tego dnia na scenie wystąpili – Antoni Płaczek, Anna Vedmidska, kabaret PAKA, Blanka, Duo Voice Cover i Bartek Wrona. Gwiazdą wieczoru był zespół MiG. Imprezę poprowadziła Anna Adamiok. Drugi dzień Dni Barlinka 2022 to przede wszystkim koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej 2022/2023. Wystąpi też m.in. zespół „Piękni i młodzi”.

 

M.Przybylska

 

Kończy się pierwszy dzień obchodów Dni Barlinka 2022.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Piątek, 24 czerwca 2022

 

 

Komentarze

+8

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
To się.wyprowadz do Pełczyc

A ty na wieś

Na wsiach często jest lepiej. Byłem na wiejskim festynie gdzie byl Krzysztof Krawczyk. Tu poziom nawet wiejski nie jest.
+11

Guest

Propozycje na następne dni jako uzupełnienie bogatej oferty dla Barlinka
1. rzut kaloszem
2. picie piwa na czas
3. po konkurencji 2 bieg w worku
, a tak poważnie to po prostu wstyd
+11

Guest

Nie ma co obrażać jeden drugiego, bo jeden lubi jabłka a drugi gruszki. Każdy ma swoje gusty muzyczne. I mi nie przeszkadzałby tak bardzo występ tego MIG-a czy Pięknych i młodych, gdyby oprócz nich wystąpiłby też jakiś zespół reprezentujący gusty innych mieszkańców Barlinka. U nas problemem od kilku już lat jest właśnie to, że zaspokajane są oczekiwania tylko jednej grupy ludzi. A bawić się można przy różnej muzyce, nie tylko biesiadnej, prawda?
+66

Guest

Cytuję Guest:
A dziś najlepszy moment to "Czerwona kalina". Ciekawe czy wykonawca utworu wie czyj to hymn? Jeśli nie to podpowiem - nieoficjalny hymn UPA


Ciekawa byłam,czy ktoś zareaguje...Jak posłyszałam z daleka , to aż mnie wzdrygło :-x .Miałam nadzieję że nasze miasto to ominie... :cry:
+16

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
w Pełczycach będzie lepiej ... i KULT

To jedź posłuchać smętnych piosenek. Zespół MIG oraz Piękni i Młodzi grają muzykę do zabawy. To ma być jak wesele, biesiada itp. Nie wiem czego Wy oczekujecie. Może powinien przyjechać Andre Rieu wraz z orkiestrą symfoniczną?!

wesele i biesiada dobra przy takiej muzyce jak sobie dobrze popijemy bo na trzeźwo ciężko tego słuchać - dobrze że jeszcze nie spadli do poziomu np. byłej piosenkarki Mandaryny -
-11

Guest

Cytuję Guest:
w Pełczycach będzie lepiej ... i KULT

To jedź posłuchać smętnych piosenek. Zespół MIG oraz Piękni i Młodzi grają muzykę do zabawy. To ma być jak wesele, biesiada itp. Nie wiem czego Wy oczekujecie. Może powinien przyjechać Andre Rieu wraz z orkiestrą symfoniczną?!
+66

Guest

A dziś najlepszy moment to "Czerwona kalina". Ciekawe czy wykonawca utworu wie czyj to hymn? Jeśli nie to podpowiem - nieoficjalny hymn UPA

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież