BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
''RANCZO W DOLINIE PŁONI'' ZAPRASZA

Nareszcie wakacje! Wasze dzieci spędzają czas „nic nierobieniu”? Zapraszamy więc do nas. Do miejsca idealnego, położonego z dala od ulicznego zgiełku. To właśnie tutaj, Twoje dziecko będzie miało kontakt z prawdziwą naturą i wyjątkowymi zwierzętami, gdzie wspólnie z nowopoznanymi koleżankami i kolegami, przeżyje niezapomniane wakacje.

„Ranczo w Dolinie Płoni” zaprasza dzieci od 6 lat i młodzież na wakacyjne półkolonie. Chcesz poznać nasze atrakcje? Pozwól, że wymienimy tylko niektóre z nich, bowiem jest ich aż tyle, że może zakręcić się w głowie. Czekać na Was będą dmuchańce i prawdziwy hit - tyrolka, owce kameruńskie, które będziemy karmić, weźmiemy udział w grach i zabawach oraz zajęciach sportowych, edukacyjnych i kreatywnych. Zapewniamy, że atrakcji jest dużo, dużo więcej, a bawić się będziemy w godz. 8.00 – 15.00. Wszystkim zapewniamy śniadanie i pyszny dwudaniowy obiad.

 

RANCZO W DOLINIE PŁONI ZAPRASZA

 

Doskonale wiemy, jak zadbać o bezpieczeństwo i dobrą zabawę każdego dziecka – zaufało nam już wielu rodziców.

Chcesz wiedzieć więcej? Już dziś zadzwoń do nas i zapisz swoje dziecko na jedyne takie w okolicy wakacyjne półkolonie. Tel. - 531 710 062.

Tradycyjnie też, zachęcamy do rezerwacji „Rancza w Dolinie Płoni” na imprezy okolicznościowe, m.in. urodziny, chrzciny, wieczory panieńskie i imprezy firmowe.

 

 

Ranczo w Dolinie Płoni - Twoje idealne miejsce na imprezę!

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów.

 

 

Ranczo w Dolnie Płoni
ul. Fabryczna 15

74-320 Barlinek

tel. 531 710 062

 

 

 

[Artykuł sponsorowany]