Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (8)
MIESZKAŃCY BARLINKA DLA ZWIERZAKÓW

To już trzeci raz, kiedy Fundacja Przyjaciele Czterech Łap, zaprosiła mieszkańców gminy Barlinek do wsparcia zwierząt będących pod opieką fundacji. 03 lipca na Rynku Miejskim, odbył się III Koncert Charytatywny na Rzecz Zwierząt. Były stoiska z wegańskimi daniami i miodem, pokazy strażaków z Mostkowa, konkursy Nadleśnictwa Barlinek, wata cukrowa, malowanie twarzy i warsztaty budowania hoteli dla owadów.

 

REKLAMA

 

Koncert, w którym wystąpili Antoni Płaczek i Hanka Krajnik, odwiedzili weterynarze ze Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej Daniela Figla, którzy opowiadali jak dbać o nasze czworonogi, a gościem specjalnym była Królowa Puszczy Barlineckiej 2022/2023 Weronika Poślad. Nie zabrakło wielkiej licytacji, w której do „zgarnięcia” były m.in. vouchery do restauracji, kosmetyczki, groomera, złota i srebrna biżuteria, obrazy, koszulki, kubki, wiejski chleb i ser, gadżety dla zwierzaków i ceramika. Ile zebrano? Tego dowiemy się wkrótce. Koncert zorganizowała Fundacja Przyjaciele Czterech Łap, przy współpracy Barlineckiego Ośrodka Kultury i Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.