BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3.8461538461538 1 1 1 1 1 Ocena 3.85 (13)
BARLINECKA AKADEMIA KARATE PO SEZONIE

Barlinecka Akademia Karate, będąca częścią stowarzyszenia Centrum Rozwoju Sportu, właśnie zakończyła kolejny sezon. Tym razem dzieci z naszego klubu, były na treningu w zaprzyjaźnionym klubie karate w Gryfinie, gdzie trening prowadził były trener kadry Polski Tomasz Grąbczewski.

 

REKLAMA

  

Przy okazji odwiedziliśmy tamtejsze Centrum Sportów Wodnych. Ten sezon, to też egzaminy karate na kolejne stopnie. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Barlinecka Akademia Karate może się pochwalić kolejnymi czarnymi pasami. W tym roku swoje umiejętności podnieśli Jacek Słowiński i Patryk Powązka, odpowiednio zdobywając 3 i 2 dan karate.

Tegoroczny sezon, zakończyliśmy ogniskiem integracyjnym i uroczystym wręczeniem dyplomów pamiątkowych, czego dokonał burmistrz Dariusz Zieliński. Za naszym pośrednictwem BAK dziękuje burmistrzowi za wspieranie działalności, dyrektor SP nr 1 Danucie Tomiałojć za użyczenie sali treningowej dla dzieci oraz Barlineckiemu Ośrodkowi Kultury, za użyczenie sal Europejskiego Centrum Spotkań.

 

Sebastian Rozpędęk i Cezary Michalak

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.