BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.7 1 1 1 1 1 Ocena 2.70 (10)
LAPTOPY DLA DZIECI I WNUKÓW

Dzisiaj w kawiarni Barlineckiego Ośrodka Kultury uroczyście przekazano pierwsze 20 laptopów dla dzieci i wnuków byłych pracowników Państwowych Gospodarstw Rolnych z terenu gminy Barlinek.

 

REKLAMA

 

Sprzęt zakupiono z Grantu w ramach projektu „Cyfrowa gmina”, w konkursie grantowym „Granty PPGR - wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym.”  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 - 2020.” W gminie Barlinek wnioski o darmowe laptopy złożyło 350 osób. Po weryfikacji zostało ich 325. Na zakup sprzętu gmina otrzymała 828 tys. zł.

W przekazaniu komputerów uczniom szkół podstawowych i średnich, udział wziął wojewoda zachodniopomorski Zbigniew Bogucki oraz burmistrz Barlinka Dariusz Zieliński. W przypadku, gdy ktoś osobiście nie mógł odebrać laptopa, odbierali go rodzice. Pozostałe laptopy będą przekazywane systematycznie w barlineckim Urzędzie Miejskim, po powiadomieniu zainteresowanych osób.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+3

Guest

Program rządowy, jaki to ma cel i finansowanie, nie wnikam. Ale fajnie, ze urzad zlozyl wniosek, zdobyl granta i przeprowadzil przetarg. Moglo nas to nie dotyczyc, a tak sporo dzieciakow ma sprzet, o ktorym mozna bylo pomarzyć. Dobrze, ze nie bylo biernosci urzednikow, i nie podeszli do tematu sceptycznie.
+4

Guest

Dzieci i wnuki po PGR co mają wspólnego z dzisiejszym czasem ? A gdzie reszta zakładów które upadły wraz z komuną tam nie było dzieci i wnuków? Żal patrzeć rozdawnictwo !

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.