piątek 12 sierpnia 2022r.   imieniny: Bądzisław, Klara, Lech

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
1.28 1 1 1 1 1 Ocena 1.28 (25)
STRAŻACY DOSTANĄ WIĘCEJ

W trakcie ostatniej sesji barlineckiej Rady Miejskiej, radni ustalili nową wysokość ekwiwalentu pieniężnego dla strażaka ratownika Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Barlinek za uczestnictwo w działaniu ratowniczym, akcji ratowniczej, szkoleniu lub ćwiczeniu.

 

REKLAMA

 

O ustalenie nowej stawki, już w sierpniu 2021 roku apelował radny Cezary Krzyżanowski. Wtedy też otrzymał odpowiedź, że propozycja zostanie przeanalizowana podczas prac nad budżetem na 2022 roku. Dziękując burmistrzowi za przygotowanie uchwały w tej sprawie, wspomniał, że wnioskował wtedy o 27 zł. Obecnie burmistrz zaproponował 30 zł. W trakcie głosowania radni jednogłośnie poparli propozycję burmistrza Dariusza Zielińskiego. Uchwała (pdf) wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2022 roku, po uprzednim ogłoszeniu w dzienniku Urzędowym Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Jacek Słomka

 

Komentarze

+22

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Tylko PSP i będzie porządek.

A gdzie jest nie porządek? Co jest nie tak proszę rozwinąć myśl

No proszę, jeśli do blahostki wyjeżdża wóz ciężki. Dysponuje się kilka zastępów. To jest ok? Może przydała by się jakaś kontrola?
+2

Guest

Jak dobrze umiem czytać to to za pół roku zaległe wyrównanie dostanie ochotnik bo pisze Uchwała (pdf) wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2022 roku, po uprzednim ogłoszeniu w dzienniku Urzędowym Województwa brawo brawo

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.