Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (3)
JEST PROBLEM, NIKT NIE ZGŁASZA

Często otrzymujemy wiadomości od naszych czytelników z prośbą o pomoc. Tak jest i tym razem. Oto informacja, która do nas dotarła: „Witam mieszkam w Mostkowie. Piszę w sprawie ścieżki rowerowej. Notorycznie jeżdżą tu samochodami, motorami itp. Niszczą słupki poprzez wjeżdżanie (wysyłam zdjęcia). Sytuacja powtarza się praktycznie codziennie niestety nikt nie reaguje, a może nie chce... Czy ktoś może się tym zająć?”

 

REKLAMA

 

Zajęliśmy się tą sprawą. Barlineckich policjantów zapytaliśmy, czy otrzymali jakiekolwiek zgłoszenie o opisywanych incydentach? Okazuje się, że nikt im nie zgłosił problemu zniszczeń dokonanych przez inne pojazdy na ścieżce rowerowej. Jeśli takiego zgłoszenia nie było, to nie mogło być także żadnej interwencji. Jednak po naszym pytaniu policjanci obiecali przeprowadzić postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

 

Jacek Słomka

 

Foto: Czytelnik

 

Komentarze

+6

Guest

Ta osoba która zniszczyła ten słupek powinna głową w niego walnąć może rozumu by przybyło. Ludzie się napracowali nad tą ścieżką rowerową i wydane zostały nie małe środki a wandale niszczą, powinno się złapać takie osoby i podać do publicznej wiadomości, oraz pociągnąć do odpowiedzialności materialnej.
+25

Guest

Zrób parę fotek wyślij gdzie trzeba raz kogoś ukarają zapłaci za szkody opublikują w mediach drugi nie pojedzie pomoże NAPEWNO

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.