Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
1.5 1 1 1 1 1 Ocena 1.50 (16)
POŻAR ZBOŻA W PŁONNIE

Aktualizacja godz. 16.00 – 03 sierpnia między miejscowościami Płonno a Sarnik, doszło do pożaru ścierniska. Informacji o dzisiejszej akcji gaśniczej, udzielił nam Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotr Jarosiński. 

 

REKLAMA

  

03 sierpnia o godz. 11.54 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o pożarze ścierniska. Na miejscu pracowało 19 jednostek OSP i PSP w tym dwie cysterny. Spłonęło 89 h ścierniska i 0,6 ha lasu. W działaniach brały też udział samoloty gaśnicze Dromadery z Lasów Państwowych. Pożar został już ugaszony.

 

M.Przybylska 

 

 

 

 

 

Komentarze

-7

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Akcja straży pożarnej .11:54 zgłoszenie 12:09 wjazd pierwszego wozu na pole mam film z wjazdu - czy to była spóźniona reakcja straży pożarnej na pewno nie. Brawo strażacy

Tak brawo a 90 hektarów się spaliło.


Trzeba było brać wiadro i gasić jak ci nie pasuje, stać z boku i patrzeć to każdy umie
-7

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Akcja straży pożarnej .11:54 zgłoszenie 12:09 wjazd pierwszego wozu na pole mam film z wjazdu - czy to była spóźniona reakcja straży pożarnej na pewno nie. Brawo strażacy

Tak brawo a 90 hektarów się spaliło.

Tak, wielkie brawo! Suche ściernisko pali się błyskawicznie.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Akcja straży pożarnej .11:54 zgłoszenie 12:09 wjazd pierwszego wozu na pole mam film z wjazdu - czy to była spóźniona reakcja straży pożarnej na pewno nie. Brawo strażacy

Transmisja na żywo pokazała kiedy wjechał pierwszy woz strażacki.

Nie wiem co pokazuje transmisja. Byłam w Plonnie o g.12.20 wóz strażacki już działał. Dojeżdżały systematycznie kolejne wozy. Niestety gapie w swoich osobówkach utrudniali akcję gaśniczą blokując przejazd wozom strażackim. Wielkie brawa i podziękowania dla Pań i Panów Strażaków za walkę z ogniem.
+4

Guest

Cytuję Guest:
Akcja straży pożarnej .11:54 zgłoszenie 12:09 wjazd pierwszego wozu na pole mam film z wjazdu - czy to była spóźniona reakcja straży pożarnej na pewno nie. Brawo strażacy

Tak brawo a 90 hektarów się spaliło.
+11

Guest

Cytuję Guest:
Akcja straży pożarnej .11:54 zgłoszenie 12:09 wjazd pierwszego wozu na pole mam film z wjazdu - czy to była spóźniona reakcja straży pożarnej na pewno nie. Brawo strażacy

Transmisja na żywo pokazała kiedy wjechał pierwszy woz strażacki.
+1

Guest

Akcja straży pożarnej .11:54 zgłoszenie 12:09 wjazd pierwszego wozu na pole mam film z wjazdu - czy to była spóźniona reakcja straży pożarnej na pewno nie. Brawo strażacy
+17

Guest

Cytuję Guest:
Zdecydowanie za późno zaczęła się akcja. Dym było widać z daleka. Sporo osób postronnych się zebrało a żadnego wozu straży pożarnej nie było.

gdzie byli kombajnista i traktorzysta ?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież