Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)
OSTATNI SPARING PRZED LIGĄ

Zakończył się okres przygotowawczy CRS Pogoń Barlinek, w którym barlineccy zawodnicy rozegrali sześć spotkań. 05 sierpnia na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbył się ostatni sparing. Podopieczni Michała Diakowa, podejmowali w tym dniu zespół Calisia Kalisz Pomorski, z którym w tym sezonie jeszcze się spotkamy.

 

REKLAMA

  

Ten ostatni sparing niestety przegraliśmy 2:3, ale już w przyszłym tygodniu, CRS Pogoń Barlinek rozegra swój pierwszy mecz ligowy w tym sezonie. Odbędzie się on 13 sierpnia i zagramy na wyjeździe z Orłem Bierzwnik. W sezonie 2022/2023, w klasie okręgowej gr. 4, na boisku spotkamy się ze wspomnianym Kaliszem Pomorskim i Bierzwnikiem, a także Drawą Drawsko Pomorskie, Iną Ińsko, Kłosem Pełczyce, Koroną Człopa, Lechem Czaplinek, Orłem Łubowo, Piastem Chociwel, Pogonią Połczyn Zdrój, Sokołem Suliszewo, Światowidem 63 Łobez, Unią Dolice oraz Zorzą Dobrzany.

Pierwszego meczu sezonu na rodzimym boisku, możemy się spodziewać 20 sierpnia. Wówczas CRS podejmować będzie zespół Światowid 63 Łobez.

 

 M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.