BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 25 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Kleopatra

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
2.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 2.71 (7)
ARTYŚCI POKAZALI SWÓJ TALENT

„Barlinecki wernisaż”, to cykliczna wystawa, organizowana podczas wakacji przez Muzeum Regionalne w Barlinku. Prezentowane są na niej prace artystów amatorów, czyli osób nie posiadających wykształcenia plastycznego, tworzących dzieła w zaciszu domowym i skrywających swój talent przed oczami innych ludzi.

 

REKLAMA

  

Raz w roku, nabierają jednak odwagi i decydują się pokazać swoje najlepsze prace. 11 sierpnia w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbył się wernisaż, w którym wzięła udział rekordowa ilość uczestników. Obrazy, haft, decoupage i rzeźbę prezentują - Krystyna Műller, Julia Stankiewicz, Maria Jastrzębska, Weronika Wojczuk, Monika Rychter – Stoś, Anna Poletyło – Syroka, Krystyna Szkodzińska, Anna Kolańczyk – Łuciów, Nikola Burzyńska, Bronisława Popławska, Henryk Marona, Jolanta Karasińska, Jolanta Rosół, Maria Kurczewska, Agnieszka Kozłowska, Krystyna Kłosowicz, Anna Kłosowicz, Stanisław Świderski, Jolanta Zduńczyk, Anna Bergiel, Justyna Jałowiecka, Teresa Łukaszewicz i Andrzej Łukaszewicz. Wystawę można oglądać do końca sierpnia.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.