BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
3.6153846153846 1 1 1 1 1 Ocena 3.62 (26)
BARLINEK POTRZEBUJE ŚWIEŻEGO POWIETRZA

Coraz więcej sygnałów o szkodliwości powietrza w Barlinku dostajemy od naszych Czytelników. W komentarzach i wiadomościach, zwracacie nam także uwagę, że nigdy nie pisaliśmy o tym problemie. Wielokrotnie w naszych relacjach z sesji, były poruszane tematy HaConu.

 

REKLAMA

 

Pisaliśmy także o Komisji ds. Oddziaływania na Środowisko Zakładów Pracy w Gminie Barlinek i m.in. ich wnioskach pokontrolnych we wspomnianej firmie. Bez problemu, przy użyciu wyszukiwarki, można znaleźć w serwisie wszelkie artykuły dotyczące zakładu.

Aby pokazać jak często i w jakich dniach zabrano nam świeże powietrze, zachęcamy do wystawiania komentarzy pod jednym artykułem. Publikacja w jednym miejscu, pokaże skalę problemu i pozwoli na analizę ile razy w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca, roku dochodziło do takich zdarzeń. W zgłoszeniu/komentarzu będzie widać datę i godzinę zgłoszenia. Prosimy o podanie lokalizacji np. Górny Taras, Rynek, Moczkowo, Niepołcko, Żydowo itd. By usprawnić system „raportowania” problemu przez naszych Czytelników, z innych artykułów, nie dotyczących tematu, komentarze o szkodliwości powietrza nad Barlinkiem będą usuwane.

Artykuł będzie dostępny po kliknięciu na baner znajdujący się po prawej stronie, tuż pod kamerą. Mamy nadzieję, że to nowe rozwiązanie będzie w jakiś sposób pomocne mieszkańcom Barlinka.

Zachęcamy do wystawiania zgłoszeń/komentarzy po wcześniejszym zalogowaniu.

 

Założeniem raportowania jest wystawienie zgłoszeń/komentarzy z podaniem lokalizacji. Prosimy nie korzystać z anonimowej możliwości komentowania do innych celów. Twój komentarz nie został opublikowany? Pisz i komentuj pod postem na naszym profilu FB.

 

 

https://barlinek24.pl/aktualnosci-2/13912-barlinek-potrzebuje-swiezego-powietrza.html

Opublikowany przez Barlinek24.pl Czwartek, 18 sierpnia 2022

 

Prosimy o wystawianie pod artykułem tylko zgłoszeń/komentarzy z podaniem lokalizacji. Pozostałe opinie prosimy publikować pod postem na naszym profilu FB.
 

 

 

Komentarze

+13

Michalina16

01.09.22 godzina 00:20 Górny Taras - Perfumy z HaConu - Potworny smród palonych opon chyba największy z ostatnich kilku dni brak możliwości jakiegokolwiek wyjścia z domu lub przewietrzenia bez maski gazowej.
+15

MG

Ul. M. Skłodowskiej -Curie, A. Fredry, Górny Taras żyć się nie da !! Mam nieodparte wrażenie, że im więcej tu piszemy, tym Hacon lepiej działa!!!!
+12

Magistrala123

31.08.22 godzina 17:10 osiedle GT powtórka z rana HaCon gazuje smród , który powoduje odruch wymiotny - tak działa już na mnie.
+15

Magistrala123

31.08.22 godzina 8:20 Górny Taras 11 listopada coś strasznego smród HaCon niesamowity mnie obudził w mieszkaniu. Tragedia nie da się normalnie funkcjonować. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i dzieci będą wdychać ten syf !!!!!!!!!!!!!! Dzwonię do WIOŚ Szczecin i miła Pani mówi - no tak już jest Pan kolejną osobą , która zgłasza ten fakt - Brawo Dzwonić nie odpuszczać !!!!!!!!! Mam nadzieję , że Prokuratura wykorzysta w sprawie te nasze zgłoszenia potwierdzające jawne , celowe , trucie barlineckiego społeczeństwa.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.