sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.6206896551724 1 1 1 1 1 Ocena 3.62 (29)
BARLINEK POTRZEBUJE ŚWIEŻEGO POWIETRZA

Coraz więcej sygnałów o szkodliwości powietrza w Barlinku dostajemy od naszych Czytelników. W komentarzach i wiadomościach, zwracacie nam także uwagę, że nigdy nie pisaliśmy o tym problemie. Wielokrotnie w naszych relacjach z sesji, były poruszane tematy HaConu.

 

REKLAMA

 

Pisaliśmy także o Komisji ds. Oddziaływania na Środowisko Zakładów Pracy w Gminie Barlinek i m.in. ich wnioskach pokontrolnych we wspomnianej firmie. Bez problemu, przy użyciu wyszukiwarki, można znaleźć w serwisie wszelkie artykuły dotyczące zakładu.

Aby pokazać jak często i w jakich dniach zabrano nam świeże powietrze, zachęcamy do wystawiania komentarzy pod jednym artykułem. Publikacja w jednym miejscu, pokaże skalę problemu i pozwoli na analizę ile razy w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca, roku dochodziło do takich zdarzeń. W zgłoszeniu/komentarzu będzie widać datę i godzinę zgłoszenia. Prosimy o podanie lokalizacji np. Górny Taras, Rynek, Moczkowo, Niepołcko, Żydowo itd. By usprawnić system „raportowania” problemu przez naszych Czytelników, z innych artykułów, nie dotyczących tematu, komentarze o szkodliwości powietrza nad Barlinkiem będą usuwane.

Artykuł będzie dostępny po kliknięciu na baner znajdujący się po prawej stronie, tuż pod kamerą. Mamy nadzieję, że to nowe rozwiązanie będzie w jakiś sposób pomocne mieszkańcom Barlinka.

Zachęcamy do wystawiania zgłoszeń/komentarzy po wcześniejszym zalogowaniu.

 

Założeniem raportowania jest wystawienie zgłoszeń/komentarzy z podaniem lokalizacji. Prosimy nie korzystać z anonimowej możliwości komentowania do innych celów. Twój komentarz nie został opublikowany? Pisz i komentuj pod postem na naszym profilu FB.

 

 

https://barlinek24.pl/aktualnosci-2/13912-barlinek-potrzebuje-swiezego-powietrza.html

Opublikowany przez Barlinek24.pl Czwartek, 18 sierpnia 2022

 

Prosimy o wystawianie pod artykułem tylko zgłoszeń/komentarzy z podaniem lokalizacji. Pozostałe opinie prosimy publikować pod postem na naszym profilu FB.
 

 

 

Komentarze

+1

Guest

21.08.2023r godz 20,49 Hacon pełną mocą swoich urządzeń odlewniczych gazuje Górny Taras. Gazowanie jest tak intensywne, że wciska się do mieszkania przez zamknięte okna. Musze ewakuować się z mieszkania. Tragedia.
+5

Guest

Cytuję Sylwester:
16.08.2023r godzina 22 smród nie do zniesienia na GT .... gdzie nasi radni... co oni robią?

Drukują ulotki na nadchodzące wybory. Tym są zajęci bo nie naszym interesem.
+4

Guest

12 lipca 2023 - od rana niosło smród w kierunku Młyna Papiernia (współczuję uczestnikom warsztatów), a w nocy wiatr się zmienił w kierunku na GT - budzisz się po północy w zadymionym pokoju! Polecam! Niezapomniana atrakcja!
+8

Boryna

Chcesz poczuć klimat miasta, przyjdź z dziećmi i teściami na Górny Taras. Hacon właśnie próbuje przypomnieć o sobie. Smród i zadymienie na polach. Wiatr północny

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież