Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
1.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 1.33 (24)
SMRÓD W ROLI GŁÓWNEJ

W trakcie ostatniej sesji Rady Miejskiej Barlinka, radni zajmowali się m.in. informacją o oddziaływaniu zakładów przemysłowych z terenu miasta, na środowisko. Jak nietrudno się domyślić, dyskusję zdominował jeden temat.

 

REKLAMA

 

Smród i związane z nim uciążliwości, wydobywający się z firmy HaCon. Oprócz tego można było dowiedzieć się, co z realizacją zadania z budżetu obywatelskiego, dotyczącego monitoringu jakości powietrza, na terenie miasta? Jaka firma dodatkowo go zbada?

Całość tematu w materiale filmowym, od 15 minuty jego trwania.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

-5

Guest

Cytuję Guest:
Obecny samorząd z Burmistrzem na czele jest za słaby żeby rozwiązać problem z Haconem

Wiosną przyjdą następni i szybko zrobią ze smrodem porządek;)
+43

Guest

Dopóki duża część miasta żyje z Haconu to problemu nie zauważą. Niemiec nie bez powodu robi takie rzeczy u nas, w Niemczech szybko by go sprowadzili na ziemię. I żeby była jasność, nie mam nic przeciwko działalności i dawaniu zatrudnienia ludziom...ale przy zachowaniu przepisów środowiskowych i przestrzeganiu pewnych norm, choćby etycznych również. Smutna ta nasza Polska obecnie, parę groszy rzuci się ludowi i można z nim robić, co się podoba...
+34

Guest

Na okrężnej smród , nie można okien otwierać , a jaśnie rządzący debatują. Farsa i pogarda dla mieszkańców . Ile będziecie ludzi rolować ? Jak mam pominąć obraźliwe słowa to nic nie napiszę . Wybory wszystko zweryfikują.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież