sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.75 1 1 1 1 1 Ocena 3.75 (4)
POŻEGNANIE LATA W NOWEJ RESTAURACJI ''PRZY MURZE'' KONCERT SHOTA ADAMASHVILI

Zapraszamy do nowo otwartej restauracji nad jeziorem "Przy Murze" znajdującej się przy ulicy Jeziornej 17B. Jesteśmy nowa pizzeria która oferuje naszym Klientom dostawę do domu. To świetny sposób, żeby oszczędzić czas i zyskać smaczny posiłek przygotowany przez kucharzy!

Zapraszamy również do nas, gdzie przywita Cię uśmiechnięta obsługa. W restauracji przyjemnie spędzisz chwilę z drugą połówką, rodziną czy znajomymi. Klimatyczne wnętrze z pięknym ogródkiem w okresie letnim sprawi, że odpoczniesz w miłej atmosferze, a przede wszystkim zjesz do syta. 

Serwujemy także  burgery, do których sami codziennie wypiekamy bułki. W naszym kotlecie znajdziecie aż 200 g wołowiny! 

 

Sprawdź nasze propozycje – w menu jest w czym wybierać :)

 

CHCIELIBYŚMY ZAPROSIĆ PAŃSTWA NA KONCERT GRUZIŃSKIEGO ARTYSTY! 

 

Shota Adamashvili to songwriter z Gruzji, któremu najbliżej chyba do muzyki country. Dzięki popularności, którą zdobył uczestnicząc w telewizyjnym show The Voice zagrał już niezliczoną ilość koncertów, a podróżując po świecie ze swoją gitarą zdobywa serca słuchaczy, zarówno w kameralnych miejscach, jak nasz taras, jak i na dużych, festiwalowych scenach. Shota Adamashvili urodził się i wychował w małym miasteczku Bolnisi w Gruzji. Swoją przygodę z muzyką zaczął na ulicach Tbilisi, a po raz pierwszy szerzej przed publiką wystąpił w Georgia’s Got Talent w 2011 roku. Jego pierwszym udanym programem telewizyjnym był The Voice w 2013 roku i pomimo tego, że nie wygrał programu, zdobył dużą popularność.


 

W 2017 roku wraz ze swoim byłym zespołem Windshield zdobył nominacje do tytułu Piosenki Roku i Zespołu Roku na Caucasus Music Awards Phoenix. Windshield otworzył koncert Beth Hart, która wystąpiła na Tbilisi Open Air w Gruzji i Visagino Country na Litwie. Latem 2021 Shota zagrał bardzo udaną trasę koncertową „Baltic Tour”. Później wystąpił online na Texas Sounds International Country Music Awards 2021 i zdobył dwie nominacje: Wirtualna Wschodząca Gwiazda Roku i Wybór Producenta.

 

 

 

Choć country nie jest wielce popularne w Gruzji Shota w tym gatunku czuje się najlepiej i stawia na solową karierę. Szeroki repertuar, prawdziwa pasja i pozytywna energia artysty sprawią, że to będzie niezapomniany wieczór pełen sympatii i szczerej radości.

Zapraszamy!