Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 czwartek 25 kwietnia 2024r.   imieniny: Jarosław, Marek, Wasyl

Reklama

A A A
1.5384615384615 1 1 1 1 1 Ocena 1.54 (13)
POGOŃ PONOWNIE REMISUJE

Drugi mecz w sezonie i drugi remis CRS Pogoń Barlinek. 13 sierpnia podopieczni Michała Diakowa zainaugurowali ligę w Bierzwniku z tamtejszym Orłem. Podczas tego spotkania nie padła żadna bramka, i dziś 20 sierpnia, zawodnicy Pogoni wyszli na murawę z nadzieją na wygraną.

 

REKLAMA

 

Na swoim pierwszym domowym meczu, CRS podejmował drużynę Światowid 63 Łobez. Sobotnie spotkanie przy Sportowej zakończyło się wynikiem 3:3. Bramki dla CRS zdobyli – Kamil Dydyna, Patryk Niedźwiedź  oraz  Kacper Czarnecki. Kolejny mecz Pogoń rozegra na wyjeździe z Orłem Łubowo (27 sierpnia).

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

-1

Guest

Nie napisałem tego komentarza żeby krytykować tylko w trosce o klub, jestem byłym zawodnikiem jeszcze starej Pogoni nie mieszkającym obecnie w Barlinku ale bardzo zależy mi na sukcesach klubu . Pozdrawiam serdecznie i życzę władzom klubu i piłkarzom samych sukcesów sportowych.
+7

Guest

Cytuję Guest:
Może czas żeby trenera zmienić, mam wrażenie że chłopaki w miejscu stoją, dwa pierwsze mecze z przeciętnymi wręcz słabymi drużynami na remis nie wróży niczego dobrego. Granie kolejny sezon o nic zaczyna być nudne i dla niejednego kibica frustrujące. Tym bardziej że w tym sezonie naprawdę jesteśmy w słabszej grupie niż w poprzednim sezonie.

Najlepiej krytykować , zapraszam autora komentarza na murawę.
-5

Guest

Może czas żeby trenera zmienić, mam wrażenie że chłopaki w miejscu stoją, dwa pierwsze mecze z przeciętnymi wręcz słabymi drużynami na remis nie wróży niczego dobrego. Granie kolejny sezon o nic zaczyna być nudne i dla niejednego kibica frustrujące. Tym bardziej że w tym sezonie naprawdę jesteśmy w słabszej grupie niż w poprzednim sezonie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież