BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 2 lutego 2023r.   imieniny: Joanna, Korneliusz, Maria

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
1.8181818181818 1 1 1 1 1 Ocena 1.82 (11)
PO ZDROWIE MARSZ! - IV EDYCJA

27 sierpnia na terenie sołectwa Moczydło odbyła się IV edycja projektu „Po zdrowie marsz!”. Celem imprezy sportowej po raz kolejny była promocja zdrowego trybu życia. Na zbiórkę o godz. 17.00 stawili się wszyscy chętni do aktywnego zadbania o zdrowie.

 

REKLAMA

 

Marsz nordic walking biegł dookoła jeziora Sitno. W tym samym czasie dzieci i młodzież brały udział w I Moczydelskich Podchodach. Zadania na trasie dotyczyły  nie tylko wiedzy przyrodniczej, ale i umiejętności matematycznych, zdolności artystycznych. Dzieci wykazały się zdeterminowaniem, spostrzegawczością i umiejętnością pracy w zespole. Na ostatnim punkcie podchodów czekały na nich pamiątkowe certyfikaty i paczka pełna słodkości.

Po wysiłku fizycznym była okazja do pomiaru ciśnienia i poziomu cukru na stanowisku medycznym, za co bardzo dziękujemy pani pielęgniarce - Marii Piotrowskiej a także pani Marii Parchecie – prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Po ognisku uśmiech na twarzy pojawił się u wszystkich amatorów waty cukrowej. Było słodko i wesoło! Planujemy już następny wspólny trening!

 

Aktywne Moczydło – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.