BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 wtorek 31 stycznia 2023r.   imieniny: Cyrus, Marceli, Piotr

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3 1 1 1 1 1 Ocena 3.00 (3)
FEELING - KOLEJNY RAZ NAD MORZEM

Rok temu obóz taneczny Feeling Dance Group, odbył się w Świeradowie Zdroju. Tym razem wróciliśmy do Rogowa. Dziesięć dni nasi tancerze wraz z kadrą tańczyli, wypoczywali, mieli przeróżne atrakcje ale głównie to szkolili swoje umiejętności taneczne pod okiem zaproszonych instruktorów z Gdańska, Łodzi, Warszawy i Poznania.

 

REKLAMA

 

Kilkadziesiąt godzin na salach tanecznych, mnóstwo wylanego potu, hektolitry wypitej wody ale to wszystko by podnieść swój poziom i pokonywać swoje słabości. Oczywiście był też czas na spędzenie czasu nad morzem, na basenie, wspólne oglądanie filmów czy spacery na słodkie przyjemności. Co wieczór była zabawa  integracyjna. Musimy przyznać, że czasami zmęczenie dawało w kość, jednak żegnając się z tancerzami (tylko na chwilę) łezka zakręciła się w oku co znaczy, że chyba się podobało.

Kochani tancerze to był cudowny obóz. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.  Ładujcie akumulatory na nowy sezon taneczny.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę pracujących z nami instruktorów oraz cudownej kadry.

Do zobaczenia.

 

Feeling Dance Group – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.