Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ISKRA REMISUJE Z KORONĄ

Pierwszy mecz sezonu u siebie i pierwszy remis Lutówka. Po ubiegłotygodniowym, wysokim zwycięstwie w Nadarzynie, 04 września Iskra zremisowała z podejmowaną u siebie Koroną Raduń.

 

REKLAMA

 

Bramki dla Lutówka zdobyli: Piotr Szulgo i Andrzej Wiktorski. Iskra Lutówko - Korona Raduń 2:2. Następny mecz, Iskra rozegra na wyjeździe. 11 września zmierzy się z Sokołem Granowo. Ponownie u siebie, Lutówko zagra 18 września. Punktualnie o godz. 13.00, podejmować będzie wówczas zespół Iskra Pomień.  

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.