BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
''KAPITAN BŁYSK'' WYJECHAŁ NA ULICE MIASTA

Na początku tego roku, wśród barlineckich przedszkolaków ogłoszono konkurs. Jego celem, było pokazanie dzieciom w jaki sposób mogą dbać o środowisko w swoim najbliższym otoczeniu, a także jak należy segregować odpady. Konkurs nosił tytuł „Śmieciarka oczami dziecka”.

 

REKLAMA

 

Jakie zadanie miały do wykonania dzieci? Zostały poproszone o wykonanie rysunku, który będzie zdobił jeden z samochodów do zbierania odpadów zmieszanych, będący we flocie PGK sp. z o.o., a także wymyśleć dla tego samochodu nazwę. Inicjatorami zabawy byli Cezary Michalak i Sylwester Łuczak, którzy 08 września nagrodzili zwycięzców konkursu z Przedszkola Miejskiego nr 2 „Pod Topolą”.

Nagrodzony rysunek, który został wydrukowany w dużym formacie i naklejony na śmieciarkę, został wykonany przez Mikołaja Nowickiego z grupy „Kosmonauci”. Nowa nazwa samochodu to „Kapitan Błysk”. Wymyślił ją Franciszek Krasowski z grupy „Krasnale”. Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na rozstrzygnięcie drugiego konkursu, bowiem prezes PGK sp. z o.o. Zbigniew Blezień, oddał do dyspozycji dzieci powierzchnie na dwóch nowych śmieciarkach.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.