BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 czwartek 29 września 2022r.   imieniny: Franciszek, Michalina

Reklama

Auto Serwis Barlinek

Gomex Krzysztof Goryński

MICHALSKI APARTMENTS

FIRMA ROLNICZA BYSKOV AGRO SP. Z O.O. POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Kursy zawodowe, maszynowe, budowlane - szkolenia BHP - Nowogard, Koszalin, Szczecin - HAGA

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
ŚWIĘTO PLONÓW W DZIKOWIE

Wrzesień to czas dziękowania za plony, więc nie inaczej było w tym roku w Dzikowie. Świętowanie Dożynek, rozpoczęto tradycyjnie, mszą św. w tutejszym kościele. Po nabożeństwie, mieszkańcy miejscowości udali się do świetlicy wiejskiej, gdzie sołtys Tomasz Bednaryczyk podzielił wśród zgromadzonych chleb wypieczony z ziaren tegorocznych zbóż.

 

REKLAMA

 

Po ceremoniale dożynkowym, przyszedł czas na zabawę. Były dmuchane zamki, konkursy z nagrodami, rzut wałkiem i kaloszem, bieg w workach, przeciąganie liny. Dożynki w Dzikowie, zakończyła wspólna zabawa połączona z grillowaniem i ogniskiem. Za pośrednictwem Barlinek24.pl, dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych Dożynkach, a także sponsorom i darczyńcom, bez których Święto Plonów nie byłoby możliwe.

 

Sołectwo Dzikowo - nadesłane

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.