niedziela 4 czerwca 2023r.   imieniny: Bazyliusz, Franciszek, Karol

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
ŻÓŁCIENIE - WYJĄTKOWA WYSTAWA W BARLINECKIM MUZEUM

Bernard Mailer, absolwent grafiki na wydziale artystycznym Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi. Kurator Studenckiej Galerii Kontakt, który ma na swoim koncie udział w ponad 20 wystawach zbiorowych i indywidualnych. Zajmuje się również projektowaniem biżuterii.

 

REKLAMA

 

Jest stypendystą Ministra Edukacji i Nauki dla Studentów za znaczące osiągnięcia, a także finalistą w konkursie Studencki Nobel 2022. Interesuje się malarstwem, grafiką, fotografią, a także formą przestrzenną. Swoje prace prezentował m.in. w Łodzi, Olkuszu, Bełchatowie, Berlinie, Monaco, Zurychu, Venice, a teraz też w naszym mieście. 15 września w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbył się wernisaż „Żółcienie” Bernarda Mailera. Po wystawie, zgromadzonych gości oprowadził sam autor. Co było o tyle ciekawe, że opowiadał o wszystkich prezentowanych w muzeum pracach.

Wystawę „Żółcienie” można oglądać wyjątkowo długo, bowiem aż do końca października.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.