niedziela 3 grudnia 2023r.   imieniny: Franciszek, Kasjan, Ksawery

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6)
POSPRZĄTALIŚMY CZĘŚĆ ŚWIATA

Wszystkie śmieci, na całym świecie są nasze! Właśnie to hasło przyświeca odbywającej się 29. akcji Sprzątanie Świata – Polska. 16 września postanowiliśmy zmienić świat na lepsze. Wzięliśmy worki, rękawiczki i ręka w rękę uprzątnęliśmy teren za barlineckim szpitalem.

 

REKLAMA

   

W akcji wzięła udział młodzież z Klubu Samopomocy „Bratek” i „Rehabilitacja 25+”. Od dziś jesteśmy ambasadorami nieśmiecenia! Do czego zachęcamy i Was. Zmień swoje otoczenie na czyste, piękniejsze, weź z nas przykład. Zobacz, wiele nie trzeba. Wystarczą worki, rękawiczki i odrobina chęci. Nam wszystkim powinno zależeć na tym, by oczyścić planetę ze śmieci.

 

Klub Samopomocy „Bratek” – nadesłane

 

 

Komentarze

+11

Guest

Niech mieszkańcy domków nie wywalają śmieci poza teren swojej posesji.juz nie raz mieli zwracaną uwagę,nawet zostali przyłapani na wysłaniu.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież