sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (4)
KRESOWIACY MAJĄ SWOJE LOGO

Stowarzyszenie Zwykłe Miłośników Kresów w Barlinku, zostało założone sześć lat temu, dokładnie 18 lutego 2016r. Od tego czasu członkowie Stowarzyszenia spotykają się regularnie, organizując m.in. świąteczne spotkania.

 

REKLAMA

Podjęta też została współpraca z Muzeum Regionalnym w Barlinku oraz młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 1. To współdziałanie, polega m.in. na przekazywaniu młodszemu pokoleniu historii Kresów Wschodnich. 19 września w Europejskim Centrum Spotkań, odbyło się kolejne z takich spotkań. Zostało ono zorganizowane, by już formalnie zaprezentować logo Stowarzyszenia Zwykłego Miłośników Kresów Wschodnich.

Wprawdzie swoją premierę miało ono już kilka miesięcy temu, to dopiero teraz oficjalnie, zostało oprawione i znalazło swoje miejsce w jednym pomieszczeń ECS. Oprócz prezentacji, na awersie oprawionego w ramy symbolu, podpisali się wszyscy jego członkowie. Dodano też myśli przewodnie, które opracowały członkinie Stowarzyszenia. Projektantem logo była Lucyna Wilczyńska.

 

M.Przybylska

 

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież