sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.6415094339623 1 1 1 1 1 Ocena 3.64 (53)
BARLINECKI SZTAB WOŚP Z MEDALEM

Wprawdzie mamy dopiero wrzesień, ale już teraz trwają intensywne prace nad kolejnym Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel przyszłorocznej zbiórki, zostanie ujawniony tradycyjnie, jesienią. Znana jest już natomiast data. 31. Finał WOŚP, odbędzie się 29 stycznia 2023 roku.

 

REKLAMA

 

Jak powiedział szef barlineckiego sztabu Piotr Stanisławski, w planach jest, aby finał i licytacje odbyły się w sali widowiskowej BOK. Komunikaty, będą podawane wkrótce. Sztab w Barlinku, w których skład wchodzi kilka osób, działa przy Barlineckim Ośrodku Kultury. Oprócz pracowników BOK, są tam też zaangażowani m.in. pracownicy GBS czy też druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. Nie wspominając o wolontariuszach, którzy zawsze chętnie i z ogromnych zapałem zbierają pieniądze do puszek.

 

 

W tym roku, dostąpiliśmy zaszczytu, którym było wyróżnienie w postaci medalu z okazji 30-lecia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To duża mobilizacja i obiecujemy, że będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

BOK – nadesłane

 

 

Komentarze

-3

Guest

Gratulujemy Całej Załodze Domu Kultury i Wszystkim Instytucjom wspomagającym organizacja WOSP.Do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej.....grajcie dalej.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież