sobota 26 listopada 2022r.   imieniny: Delfin, Konrad, Sylwester

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6)
W LUTÓWKU POŻEGNALI LATO

Wprawdzie przywitaliśmy już jesień, to trzeba też jakoś pożegnać lato. Z tą wakacyjną porą roku, w wyjątkowy sposób żegnano się 24 września w Lutówku. Dlaczego wyjątkowo? Bowiem z inicjatywy sołtysa Andrzeja Bartosika, mieszkańcy wsi, druhowie z OSP Lutówko oraz zawodnicy klubu piłkarskiego „Iskra”, pomalowali wspólnie płot okalający teren świetlicy.

 

REKLAMA

 

Spotkanie, było też znakomitym pretekstem do integracji. Gry i zabawy dla mieszkańców przygotował spiker barlineckiej Pogoni Jarek Bednarek. Były konkursy z nagrodami, przejażdżki wozem strażackim, słodki bufet oraz kiełbaski z grilla. Pożegnanie lata w Lutówku przygotował Sołtys wraz z Radą Sołecką.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.