BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 29 stycznia 2023r.   imieniny: Franciszek, Hanna, Zdzisław

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6)
ZAARANŻUJEMY TWOJE IDEALNE WNĘTRZE

Przestrzeń stworzona do życia, do pracy – to miejsca, w których to Ty jesteś najważniejszy. Pozwól, że zaprojektuję Twoje wnętrza tak, aby były ergonomiczne i nowoczesne. Jako główny cel, stawiam sobie indywidualne potrzeby każdego Klienta i to dla niego kreuję strefę komfortu.

Zapraszamy Cię do skorzystania z oferty mojej autorskiej pracowni, w której znajdziesz projekty wnętrz, wizualizacje wnętrz, rysunki techniczne, kompleksową obsługę w realizacji projektu czy też projekty wnętrz online. Proces projektowy, rozpoczynamy od spotkania i rozmowy, podczas której omawiamy Państwa oczekiwania. Zdobyta wiedza i doświadczenie eliminuje błędy, które nieświadomi inwestorzy mogą popełnić przy tworzeniu własnej wizji z którą przychodzą do pracowni.

 

 

Jako profesjonalistka, w swoim portfolio posiadam realizację wielu projektów. Są to domy, nawet te przeznaczone do wyburzenia, które dzięki moim projektom i wykonawcom z którymi współpracuję zachwycają Państwa już od lat. Pracowaliśmy w mieszkaniach, apartamentach, przedwojennych willach, domach jednorodzinnych – wachlarz naszych działań jest ogromny. Oferujemy pełen zakres usług projektowych wraz z nadzorem pod klucz. Przy realizacji inwestycji, warto wesprzeć się sprawdzonymi wykonawcami, więc i w tym przypadku służymy pomocą, bowiem z niektórymi współpracujemy od wielu lat. Posiadamy wiedzę w zakresie wykonawstwa i dostępnych materiałów. Ważnym aspektem naszej działalności są też konsultacje dotyczące wyboru domu lub mieszkania. W takiej sytuacji przedstawimy możliwości, jakie oferuje nowa nieruchomość. W ten sposób można uniknąć rozczarowań.

Projektowaniem zajmujemy się już od 10 lat. Wśród naszych realizacji znajdą Państwo kilka punktów komercyjnych na terenie Barlinka, w tym butiki i salony kosmetyczne, a także hotelowe baseny nad morzem i sale weselne.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej na naszej stronie internetowej www.studioartino.pl

Zachęcamy do kontaktu.

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, dotyczące aranżacji wnętrz.

Studio Artino

tel. 783 809 018

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.