BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.1666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.17 (12)
INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

Od kilku dni nie widać robotników na placu przy ul. Szewskiej. Jak się dowiedzieliśmy w barlineckim Urzędzie Miejskim, prace zostały zakończone, a sama inwestycja odebrana.

 

REKLAMA

 

Teren ten ma być kolejnym w mieście miejscem do wypoczynku. Zamontowano ławki, nasadzono drzewa i trawę. Wybudowano też siedem miejsc parkingowych. Znajduje się tam także fontanna, tzw. mokry chodnik, która po odbiorze technicznym została wyłączona (ze względu na warunki pogodowe). Uruchomiona zostanie wiosną przyszłego roku. Koszt zadania to 1 mln 38 tys. zł.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Guest:
Jak można tak zabetonować park latem nikt tam nie wysiedzi. Widać że 90 procent kosztów to bruk bruk bruk

Barlinek przecież słynie z wycinania drzew i betonowania wszystkiego co się tylko da. Z pominięciem oczywiście miejsc , w których należało by ten beton zużyć np. dziurawe drogi i chodniki gminne.
-14

Guest

Cytuję Guest:
w upalne lato cudownie się będzie tam odpoczywać w pełnym słońcu, bo co nam drzewa...

Od kiedy w upalne lato odpoczywa się na mieście ? :) A na upały jest klimatyzacja bo cień z drzewa to za mało.
+9

Guest

Cytuję Guest:
w upalne lato cudownie się będzie tam odpoczywać w pełnym słońcu, bo co nam drzewa...


Właśnie.. może byłoby lepiej dosadzić więcej drzew ,w miejsce wyciętych. Fontanna przy fontannie.. Jeszcze w parku przed rynkiem z gesiarką brak. Będą 3 pod rząd a co tam. :D

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.