sobota 26 listopada 2022r.   imieniny: Delfin, Konrad, Sylwester

Reklama

MICHALSKI APARTMENTS

A A A
2.0909090909091 1 1 1 1 1 Ocena 2.09 (11)
FEELING PLUS MA TALENT

W czerwcu niesamowitą przygodę przeżyła grupa Feeling Plus, biorąc udział w castingu do programu "Mam Talent". Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać czym jest program, jednak pozwolimy sobie tylko napisać, że jest to talent show, w którym prezentuje się swoje umiejętności artystyczne.

 

REKLAMA

  

W naszym przypadku, był to oczywiście taniec. W jury „Mam talent” zasiadają – Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Jan Kliment. Od wszystkich trzech jurorów otrzymaliśmy TAK!

"Byliście jedną z najlepszych grup w tej kategorii", "Choreografia, muzyka, pomysł - tam wszystko grało" - takie słowa usłyszeliśmy. Podejrzewamy, że z wrażenia nie pamiętamy wszystkiego (takie emocje towarzyszyły temu występowi).

Mimo, iż nie udało nam się przejść dalej (dlaczego? Hmmm ..... ) to wspomnienia zostaną na długo w naszej pamięci,  a ten przyjemny epizod zapamiętamy do końca życia.

Tancerze serdecznie dziękują Burmistrzowi Barlinka Dariuszowi Zielińskiemu za wsparcie, które umożliwiło nam pokazanie się tym razem nie na parkiecie tanecznym, a na scenie telewizyjnego talent show.

 

Feeling Dance Group – nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.