Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (5)
IV ''NIEPODLEGŁOŚCIOWA PIĄTKA'' W RYCHNOWIE

Sześćdziesięciu jeden zawodników, stanęło na starcie IV Niepodległościowej „Piątki” w Rychnowie. Te pięć, momentami wymagających kilometrów, 12 listopada pokonywały całe rodziny, od dzieci, po rodziców i dziadków. Bieg, który organizowany jest dla uczczenia przez Polskę niepodległości, ma charakter typowo towarzyski i udział w nim jest bezpłatny.

 

REKLAMA

  

Na wszystkich czekały medale i dyplomy, a na najlepszych puchary. Dodatkowo, wśród zawodników rozlosowany został rower, ufundowany przez Romualda Romaniuka. Wręczenie pucharów, odbyło się na tutejszej świetlicy. Tu, przygotowano również darmowy ciepły poczęstunek, kawę, herbatę i słodki bufet. Zawody komentował, a zarazem był ich kierownikiem, spiker barlineckiej Pogoni, Jarek Bednarek.

Na podium IV Niepodległościowej „Piątki” w Rychnowie stanęli:

Kobiety:

  • I - Katarzyna Fieńko Pełczyce 21’17’’
  • II - Sabina Stachnik Barlinek 21’48’’
  • III - Agnieszka Piórkowska Lipiany 22’02’’

Mężczyźni:

  • I  - Maciej Bartosik Barlinek 18’29’’
  • II  - Roman Grzemski Berlin 18’43’’
  • III  - Przemysław Bartosik Barlinek 18’57’’

Najmłodszym zawodnikiem startującym w biegu był Miłosz Szol z Rychnowa, najstarszym Kazimierz Okonek z Gorzowa Wlkp. Rower, wygrał Andrzej Biernacki z Mostkowa. Sędzią głównym był Piotr Stanisławski. Organizatorami biegów byli Barlinecki Ośrodek Kultury, sołectwo Rychnów i Gmina Barlinek. Trasę zabezpieczali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rychnowie.

 

M.Przybylska

 

  

Komentarze

+24

Guest

Wspaniały wyjątkowy Nasz lokalny bieg :-) Jedyny w ktorym nikt po biegu nie ucieka tylko wszyscy zostają na poczęstunek w rodzinnej atmosferze. Brawa dla organizatorów . Super !!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.