Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.375 1 1 1 1 1 Ocena 3.38 (8)
''SANATORIUM UCZUĆ'', CZYLI SPOTKANIE Z MONIKĄ ZAJĄCZKOWSKĄ

16 listopada w kawiarni artystycznej BOK, odbyło się spotkanie z Moniką Zajączkowską. Zaprosiła na nie Biblioteka Publiczna w Barlinku, bowiem związane ono było z wydaniem książki „Sanatorium uczuć, czyli siedem światów Igi B.”.

 

REKLAMA

 

Powieść, ukazała się na rynku literackim pod koniec października, a swoją premierę miała na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Skorzystaliśmy z okazji i zapytaliśmy Monikę Zajączkowską nie tylko o jej udział w programie „Sanatorium miłości” ale głównie o jej dobrze odbieraną wśród czytelników książkę.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.