BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
2.7142857142857 1 1 1 1 1 Ocena 2.71 (7)
WYŻSZE STAWKI ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI

Jednym z punktów ostatniej sesji barlineckiej Rady Miejskiej, był punkt dotyczący ustalenia nowych stawek za gospodarowanie odpadami komunalnymi. W trakcie dyskusji jedynym z radnych, który zabrał głos w tej sprawie był radny Cezary Krzyżanowski.

 

REKLAMA

 

Na jego pytania i wątpliwości w tej sprawie odpowiadał burmistrz Dariusz Zieliński. W trakcie głosowania, radni większością głosów, przyjęli propozycje burmistrza. 

Za uchwałą głosowali radni: Rafał Szczepaniak, Alicja Kowalewska, Jerzy Symela, Cezary Michalak, Grzegorz Zieliński, Mariusz Maciejewski, Sylwester Łuczak, Jacek Poleszczuk, Romuald Romaniuk, Iwona Rudnicka. 

Przeciwko zagłosowali radni: Cezary Krzyżanowski i Piotr Stanisławski.

Wstrzymał się od głosu radny Michał Antosiewicz.

Radni Tomasz Strychalski i Bernarda Lewandowska nie brali udziału w sesji.

Projekt uchwały i uzasadnienie (pdf)

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

Guest

Segregacja śmieci. To chyba jakiś żart. Proszę mi pokazać jakieś osiedle gdzie tego przestrzegają mieszkańcy, tak krzyczą że drogo.
+5

Guest

Cytuję Guest:
Byc moze to juz czas.Najwyższy czas zając się budową segregowni odpadów oraz spalarni.Problem został by rozwiązany z korzyscia dla wszystkich mieszkańcow Barlinka i okolicWybij sobie z głowy tą spalarnię, niech Ci nawet taki pomysł do głowy nie przychodzi, chyba ,że chcesz palić śmieci z całego regionu!!!! Mało Ci HaConu!!!!?????
+8

Guest

Byc moze to juz czas.Najwyższy czas zając się budową segregowni odpadów oraz spalarni.Problem został by rozwiązany z korzyscia dla wszystkich mieszkańcow Barlinka i okolic
+14

Guest

No brawo... skąd mamy brać pieniądze? Ciągle podwyżki i to duże, jedna za drugą... za chwilę będą rosły zadłużenia bo ludzie nie będą w stanie płacić. Do ruiny nas doprowadzą.
+5

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Burmistrz obiecał 500.000zł dopłaty do śmieci gdzie dopłata?

W szpitalu


Szpital Burmistrz przejął w 2015 roku, a dopłatę do śmieci obiecał pod koniec 2018 roku
+22

Guest

To nie są już śmieci tylko materiał do dalszej przeróbki, za który płacimy z towarem, a później płacimy jeszcze za wywóz do firm przetwarzajacych, które to sprzedają nam to z powrotem z towarem. LoL

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.