Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 czwartek 25 kwietnia 2024r.   imieniny: Jarosław, Marek, Wasyl

Reklama

A A A
4.4 1 1 1 1 1 Ocena 4.40 (5)
UŚMIECHY I ŁZY WZRUSZENIA

Niewiele trzeba, by sprawić komuś radość. Wystarczy uśmiech, życzenia, dobre słowo, przytulenie, słowa, że będzie dobrze i zwykła obecność. 06 grudnia, z okazji przypadających na ten dzień „Mikołajek”, świąteczne upominki otrzymali pacjenci Ośrodka Rehabilitacji i Opieki Krótko Długoterminowej oraz Zespołu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego, działających przy Szpitalu Barlinek.

 

REKLAMA

 

60 paczek, w których znalazły się m.in. środki higieny osobistej, słodycze, soki i puszka z owocami ze specjalnie przygotowanymi sentencjami, przygotowały i rozniosły „Mikołajki”. Są to wolontariuszki „Szlachetnej Paczki”, wśród których są m.in. pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej w Barlinku. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne wzruszeń, ciepłych słów i życzeń na nadchodzące święta. Za naszym pośrednictwem, lider „Szlachetnej Paczki” rejon Barlinek, Eliza Stefaniuk, dziękuje „G” za zielone światło. Brzmi tajemniczo, ale i my przyłączamy się do tych podziękowań, skoro wspomniane „zielone światło”, dało tyle radości pacjentom.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Oj tak, pomysłów mi nie brakuje. Cieszę się, że na swojej drodze spotykam osoby, którym pomoc innym jest tak samo bliska jak mi.
W dniu 6 grudnia br. przekazując Paczki byliśmy jednym Zespołem. Każdy z nas był tak samo ważny. Przechodząc od sali do sali wspólnie doświadczaliśmy wzruszenia i wywoływaliśmy uśmiech na ustach seniorów.
Korzystając z okazji DZIĘKUJĘ Pani Halince Wojciechowskiej, bez której nie byłoby tego przedsięwzięcia.
I już dziś zdradzę Państwu mały sekret - za rok chciałabym przeprowadzić naszą lokalną akcję świąteczną "List od Seniora". Być może będą to listy napisane przez pacjentów, do których dotarliśmy podczas Mikołajek ... kto to wie

Eliza Stefaniuk

Jesteś wspaniała a najlepsze jest to, że zarażasz swoim dobrym serduchem innych! Rewelacja. AZ
+5

Guest

Oj tak, pomysłów mi nie brakuje. Cieszę się, że na swojej drodze spotykam osoby, którym pomoc innym jest tak samo bliska jak mi.
W dniu 6 grudnia br. przekazując Paczki byliśmy jednym Zespołem. Każdy z nas był tak samo ważny. Przechodząc od sali do sali wspólnie doświadczaliśmy wzruszenia i wywoływaliśmy uśmiech na ustach seniorów.
Korzystając z okazji DZIĘKUJĘ Pani Halince Wojciechowskiej, bez której nie byłoby tego przedsięwzięcia.
I już dziś zdradzę Państwu mały sekret - za rok chciałabym przeprowadzić naszą lokalną akcję świąteczną "List od Seniora". Być może będą to listy napisane przez pacjentów, do których dotarliśmy podczas Mikołajek ... kto to wie

Eliza Stefaniuk
+15

Guest

Dobrze ,że jest Pani Eliza ,która pamięta że jest i prywatny oddział do którego nikt nie zagląda.Brawo i wszystkiego dobrego.
+15

Guest

Brawo kochane!! Ukłony dla Elizy, jesteś niesamowita oby więcej ludzi brało z Ciebie przykład a raczej energię do czynienia dobra tak ot i czysto bezinteresownie z zapałem! Jestem pewna, że to nie koniec ona się dopiero rozkręca i to jest piękne!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież