sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
CO ZE ŚCIEŻKĄ JAROMIERKI – LUTÓWKO?

W 2022r., miała się rozpocząć realizacja zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 2151Z na odcinku Jaromierki – Lutówko, polegającej na budowie ścieżki pieszo-rowerowej”. Projekt zakłada wykonanie dokumentacji oraz realizację odcinka ścieżki pieszo-rowerowej o szerokości 2,5 m i długości ok. 3 000 m. od Jaromierek poprzez Osinę do Lutówka.

 

REKLAMA

  

Jak wygląda realizacja zadania, zapytaliśmy w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu. Odpowiedzi udzielił nam Naczelnik Wydziału Dróg Robert Petruk:

 

"Zgodnie z zapisami Powiatu Myśliborskiego na rok 2022, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2151Z na odcinku Jaromierki – Lutówko” zaplanowano wykonanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie niezbędnych uzgodnień i zezwoleń. Dokumentacja projektowa została wykonana w umownym terminie (tj. do dnia 18.12.2022r.), a ostateczna wartość zadania opiewa na kwotę 233.700,00 zł. Zadanie zostało zrealizowane ze środków własnych Powiatu Myśliborskiego, przy współudziale środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych."

Wkrótce ponownie zapytamy, czy wybrano już wykonawcę i kiedy ruszą prace.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

+5

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Było by bezpieczniej dla pieszych.

Pieszych też należy pouczać jak maja chodzić

Najpierw popatrz, potem gadaj! Ta droga jest wąska, pobocze koszone raz w roku - tam pieszy nie ma jak iść, przed samochodami uciekać trzeba w metrowe chwasty, a o wybraniu się z wózkiem dziecięcym zapomnij...
-3

Guest

Ścieżki rowerowe to się planuje robić ale żeby położyć nowy asfalt to nie! Dziury takie że koła można zgubić ale co tam przecież ważniejsza jest ścieżka rowerowa zamiast położyć nowy asfalt by ludzie mogli bezpiecznie wracać po pracy do domów bez obawy że się uszkodzi samochód o którego naprawie nikt nie pomyśli. Najpierw rzeczy najważniejsze które maja sens a potem kosmetyka.
+1

Guest

Ile mln zł utopiono już w szpitali a tym samym zaniedbano inne tematy? Czy prawdą jest to, że to pompowanie w szpital pieniędzy w rzeczywistości ma cel.....
+8

Guest

Na odcinku ul. Szosowej od ronda do drogi na cmentarz nie ma żadnej lampy ! Jest to ul. Szosowa obręb miasta. Może kilka lamp z parku na gorzowskiej przenieść
+3

Józef456789

Nawierzchnia ulicy Poziomkowej miała być wybudowana już kilka lat temu. Ale do tej pory nie zrobiono nic. Po deszczu nie można tam przejechać ani przejść. Dziury są takie , że opony pękają. Jak długo jeszcze tak będzie.
+15

Guest

Na ulicy strzeleckiej wystarczy na chodniku oddzielić białą farbą pół chodnika dla pieszych i dla rowerów i będzie dobrze,bo na razie są dwa kolory kostki i nie wiadomo który jest dla rowerów
+9

Guest

Cytuję Guest:
A kiedy ul. Strzelecka będzie zmodernizowana,bo się jeździć tamtędy nie da.

Strzelecka nie jest drogą powiatową to droga wojewódzka i to daleko od siedziby to i problem niewidoczny.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież