BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (26)
TANECZNIE DLA BABCI I DZIADKA

Już w najbliższy weekend obchodzić będziemy Dzień Babci i Dzień Dziadka. To znakomita okazja, by złożyć życzenia, podarować kwiaty, laurki i czekoladki oraz podziękować za wspaniałe chwile spędzone razem.

 

REKLAMA

 

 

Dziś 19 stycznia, młodzi tancerze Fabryki Tańca Barlinek, zaprosili swoje babcie i swoich dziadków do sali widowiskowej BOK. Właśnie tego dnia, odbyła się wyjątkowa gala taneczna, będąca prezentem dla babć i dziadków. Wszyscy podziwiali i oklaskiwali znane już, i te całkiem nowe układy taneczne.

Widać było, że prezentowane choreografie sprawiają wiele radości i łez wzruszenia na twarzach zaproszonych gości. Na zakończenie podziękowano tancerzom, instruktorom, wspomniano o zbliżającej się wielkimi krokami Gali Tanecznej i zaproszono wszystkich do rodzinnego zdjęcia.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.