BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
3.5882352941176 1 1 1 1 1 Ocena 3.59 (17)
KAMIL PRZYBYSZ WALCZYŁ W TAJLANDII

Wieloletni zawodnik i podopieczny trenera Krzysztofa Woźniaka, Kamil Przybysz z klubu BoranTeam, przebywał na obozie Muay Thai w Tajlandii, gdzie zawalczył w zawodowej gali. Stoczył on pojedynek z zawodnikiem z klubu Sit Changthai Kompayak, na zasadach zawodowego boksu tajskiego.

 

REKLAMA

 

Przypomnijmy, że Tajlandia to kolebka właśnie tego sportu, a Kamil wygrał tam w pięknym stylu, pokonując swojego przeciwnika w drugiej rundzie przez nokaut techniczny. Jest to niebywale ogromny sukces tego zawodnika, który nie tylko spełnił marzenia, zawalczył ale i wygrał właśnie na ziemi boksu tajskiego.

 

Ze sportowymi pozdrowieniami Boran Team

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.