sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (12)
PUCHAR POGONI DLA... POGONI

22 stycznia na obiekcie sportowym przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Barlinku, odbył się I Turniej o Puchar Pogoni Barlinek. Zagrało w nim pięć drużyn: Pogoń Barlinek, Pogoń II Barlinek, Pogoń Barlinek Juniorzy Młodsi, Pogoń III Barlinek i Barlineccy Fanatycy'20.

 

REKLAMA

 

Nie brakowało emocji, rywalizacji fair play oraz przede wszystkim tego, czego wszyscy się spodziewali, czyli dobrej zabawy. Mecze, rozgrywane systemem "każdy z każdym" trwały po 15 minut, a sędziował je Mateusz Czajkowski. W trakcie trwania turnieju, można było skorzystać z poczęstunku, a były to kiełbaski z grilla, grochówka, izotoniki oraz gorąca kawa i herbata. Gorące napoje w szczególności były rozchwytywane w tę dość zimą niedzielę. 

Wyniki I Turnieju o Puchar Pogoni Barlinek:

  • I - Pogoń Barlinek 10 pkt
  • II - Pogoń Juniorzy Młodsi 6 pkt
  • III - Pogoń III Barlinek 5 pkt
  • IV - Pogoń II Barlinek 5 pkt
  • V - Barlineccy Fanatycy'20 1 pkt

Najlepszy strzelec: Marcel Buczek
Najlepszy piłkarz: Paweł Magryta
Najlepszy bramkarz: Jakub Długaszek

Nagrody dodatkowe, tj. vouchery na darmowe godziny gry w kręgle od Bowling Bar otrzymali: Łukasz Gieniec, BF'20 oraz Pogoń Barlinek Juniorzy Młodsi. 

Sponsorami I Turnieju o Puchar Pogoni Barlinek byli: GBS Bank, Bukowa Przystań, Karafka Barlinek, Wakacje.pl Barlinek oraz Bowling Bar Barlinek. 

 

M.Przybylska

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież