BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 środa 1 lutego 2023r.   imieniny: Brygida, Ignacy, Paweł

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
4.2 1 1 1 1 1 Ocena 4.20 (10)
ZBIERALI PODPISY POD USTAWĄ ''TAK DLA IN VITRO''

W sobotę, 21 stycznia br., na terenie miasta zbierano podpisy pod projektem ustawy dotyczącej finansowania in vitro, która zakłada budżetowe finansowanie zabiegu.

 

REKLAMA

 

Stąd wizyta w naszym mieście posłanki na Sejm RP, Magdaleny Filiks. Razem z nią podpisy zbierali członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej. Jak nam powiedziała pani posłanka, w całym kraju zebrano już ponad 100 tys. podpisów. Są wśród nich podpisy z Barlinka.

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+6

Guest

Chyba nie chodzi o długopisy,tylko by podpisów było więcej,to dlaczego tylko prawie w jednym miejscu są zdjęcia a nie z różnych części miasta.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.