Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 piątek 12 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Euzebiusz, Feliks

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
IDZIE NOWE W KOLE SENIORA KS ''POGOŃ'' BARLINEK

15 grudnia ubiegłego roku w Europejskim Centrum Spotkań, odbyło się  zebranie sprawozdawczo-wyborcze, działającego od 10-ciu lat Klubu Seniora, w skład którego wchodzą byli zawodnicy i działacze MKS „Pogoń” Barlinek. 

 

REKLAMA

 

Podczas tego zebrania, wręczone zostały Honorowe Odznaczenia: PZPN i ZZPN. Złotą H/O PZPN otrzymał Jan Patraś Prezes Klubu Seniora w latach (2012-2022). Srebrną H/O ZZPN otrzymali: Zbigniew Lewandowski i Tadeusz Brocki. Złotą H/O ZZPN otrzymał Jan Chojnacki.

Podczas spotkania do Zarządu Barlineckiego Klubu Seniora na kolejne lata zostali wybrani: Zbigniew Lewandowski, Tadeusz NOWICKI, Stanisław Rewers, Jan Chojnacki i Henryk Rychter.

22 grudnia 2022r. na zebraniu Zarząd Stowarzyszenia po dyskusji oraz autoprezentacji kandydatów wybrał: Zbigniewa Lewandowskiego na Prezesa Stowarzyszenia, Tadeusza Nowickiego na Wiceprezesa Stowarzyszenia, Stanisława Rewersa na Skarbnika Stowarzyszenia, Jana Chojnackiego na Członka Zarządu, Henryka Rychtera na Członka Zarządu. Honorowym Prezesem został wybrany Jan Patraś

Zarząd Koła Seniora KS „Pogoń” Barlinek zaprasza byłych zawodników i działaczy do wstąpienia w nasze szeregi.

 

Zbigniew Lewandowski

 

Komentarze

-2

Guest

Brawo.... jak grałem w juniorach przy klasie okręgowej Stoczniowca,nie bylo za moich czasów nazwy Pogoń, brałem z tych panów przykład chcąc im kiedyś dorównać .Nie było mi to jednak dane,pozdrawiam,Artur

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież