Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
0 1 1 1 1 1
MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

02 marca w Barlineckim Ośrodku Kultury, odbyły się eliminacje do Małego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie udział wzięło 10 recytatorów ze szkół podstawowych z terenu miasta i Gminy Barlinek.

 

REKLAMA

 

Oceniało ich jury w składzie: Jolanta Karasińska – Ambasador Barlinka, poetka, autorka książek dla dzieci i dorosłych – przewodnicząca, Alicja Stadnik – pracownik Biblioteki Publicznej w Barlinku - członek komisji oraz Zofia Ludwikowska – emerytowana nauczycielka i dyrektor SP – członek komisji. Po przesłuchaniu recytatorów w trzech kategoriach wiekowych, postanowiło wyróżnić i zakwalifikować do etapu powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego w Myśliborzu następujących uczniów:

Kategoria I: dzieci klas I – III:

  • Rozalia Buczek
  • Nadia Kuleta
  • Jonathan Nowaczyk
  • Filip Sulikowski

Kategoria II: dzieci klas IV – VI:

  • Kaja Kulpa
  • Nina Ogarewicz
  • Laura Wożniak

Kategoria III: dzieci klas VII – VIII:

  • Maja Mierzwa

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział! Gratulujemy zwycięzcom, którzy zakwalifikowali się do Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 14 marca w Myśliborskim Ośrodku Kultury. Konkurs poprowadziła Anna Adamiok.

 

BOK - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.