Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 piątek 22 września 2023r.   imieniny: Joachim, Maurycy, Tomasz

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
3.6 1 1 1 1 1 Ocena 3.60 (5)
''MAGIA KOLORÓW'' W BARLINECKIM MUZEUM

W wyjątkowy sposób, Muzeum Regionalne w Barlinku uczciło Międzynarodowy Dzień Kobiet. 08 marca zorganizowano tam bowiem wernisaż prac malarskich Haliny Sobczyk. Wystawa obrazów malowanych przez kobietę, na które zostały zaproszone przede wszystkim kobiety, było spotkaniem na którym nie rozmawiano tylko o prezentowanej w tym dniu sztuce, ale też o roli kobiet w dzisiejszym świecie artystycznym. 

 

REKLAMA

W części artystycznej wernisażu, na saksofonie zagrał Mirosław Sulikowski.

Halina Sobczyk - od dwudziestu pięciu lat zajmuje się malarstwem sztalugowym. Po ukończeniu studiów technicznych, pracowała w biurach projektów. Ukończyła również studia podyplomowe na wydziale malarskim „Obrazowanie w malarstwie i rysunku”. Maluje różnymi technikami, grafika i rysunek nie jest jej obcy. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych plenerach malarskich.  Wystawiała swoje prace na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych. Ulubionym tematem jej prac są kwiaty, maluje również portrety, pejzaże i architekturę. Należy do gorzowskiej grupy twórczej „Zakaz Parkowania”.

Wystawę „Magia kolorów” Haliny Sobczyk, mogą Państwo oglądać w barlineckim muzeum do końca marca.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.